Catering

Díky našemu cateringovému servisu si můžete dopřát vybrané delikatesy a perfektní služby Golden Fish Restaurant kdekoliv při společenských událostech, doma i pod širým nebem. Pokud nemáte vlastní prostory, rádi Vám pomůžeme vybrat a zajistit vhodné místo, stejně jako ideální program a samozřejmě menu na míru.

Catering má mnoho různých podob. S těmi nejvyhledávanějšími z naší nabídky se můžete stručně seznámit dále, avšak není nad osobní zkušenost. Proto se ptejte nebo klidně rovnou objednávejte.

Banket

Mimořádné události jako svatba či hostina oficiálního významu si žádají patřičnou pozornost a důstojnou oslavu. Pro takové situace jsme připraveni zorganizovat slavnostní banket s opulentní tabulí. Základ tvoří jednotné menu o několika chodech dle Vašeho přání, které můžeme doplnit speciálními dietami. O absolutní pohodlí hostů se během celého banketu stará profesionální obsluha. V případě zájmu zajistíme rovněž výzdobu, jmenovky pro zasedací pořádek a další záležitosti, které vyžaduje slavnostní ráz akce.

Raut

Rauty si u nás svou příjemně neformální atmosférou, volností pohybu a pestrostí podávaných jídel získávají rostoucí oblibu. Ideálně se hodí pro větší akce ve večerních hodinách, kde korzování kolem dobrotami se prohýbajících bufetových stolů vytváří jedinečné příležitosti pro navazování společenských kontaktů. Chcete-li připravit hostům opravdu příjemný večer a přitom ochutnat co nejvíce specialit Golden Fish Restaurant, pak je raut tou správnou volbou.

Koktejl

Úlohu společensko-gastronomické rychlovky během dne plní nejlépe tzv. koktejl. Na tuto akci, která představuje jednodušší formu občerstvení, pro Vás nachystáme zajímavý a přitom praktický sortiment chuťovek a dezertů, které jsou obsluhou servírovány z podnosů a mís a nevyžadují použití talířů a příborů.

Zahradní slavnost

Slavnost bez dobrého jídla a pití si lze představit jen těžko. Na zahradní párty se nejlépe hodí občerstvení formou rautu, který podpoří neformální, přátelský charakter akce a umožní kombinovat degustování s dalším, např. kulturním či sportovním programem akce. Pro případ nepříznivého počasí Vám rádi obstaráme stany a další alternativní přístřešky.

Coffee Break

Co společného s cateringem mohou mít konference, školení nebo semináře? Unavenou mysl je třeba občerstvit. Vítaným osvěžením se stávají přestávky na kávu, během kterých podáváme kromě tohoto povzbuzujícího moku i další nealkoholické nápoje a drobné občerstvení. Coffee break si ale můžete objednat i přímo do firmy, abyste neztráceli čas zbytečnostmi a mohli se nerušeně věnovat své práci.

GOLDEN FISH Hotel Apartments

© 2009 - 2018 All rights reserved.